Blog o tom, jak jsem začal psát Blog

Tak nějak by to mohlo začít asi jako .. „můj milý deníčku“ – ale myslím si, že by to nebylo zrovna to pravé ořechové. Jednak by to bylo divné mít na stránkách deníček a jednak Blog není podle mě vylívání si svých pocitových choutek na stránce, tak aby to četl každý.  Možná, že i svým způsobem vlastně to může být určitý typ sdělení ..
Abych se přiznal, nikdy jsem na to moc nebyl, psát něco oficiálně, pro někoho a tím vlastně něco sdělovat, ale doba si to žádá a se spuštěním nových stránek jsem uvažoval nad tím, jak stránky trochu „obohatit“ – jak vyplnit prázdné místo. Fotím konference, kde se často říká, že psát blogy je „IN“ a  že lidi rádi čtou – no – .. jsem fotograf a ne spisovatel a tak raději vyjadřuju své pocity nebo vnímání světa kolem sebe fotografií, než písmenky, protože si myslím, že přecijen fotografie dokáže zachytit to krásné se vším všudy – barvy, tóny, náladu, postoj – všechno .. písmenka jsou jen takový dokres .. ALE sem tam s dovolením nějaké to písmenko také utrousím ..
Dřívávějc – to je ale divný slovo – no tak dřívávějc jsem prý psal krásné milostné dopisy ženám – ne jednou sem dostal pochvalu a tak to asi byla určitá příprava na to, abych se teď pustil do psaní blogu ..
Nooo zatím myslím, že plácám pěkný blbiny, ale co chtete taky napsat jako Blog o tom, jak sem začal psát blog, že? – nějaká ta omáčka, ikdyž není moc dobrá se vždycky hodí a pokud jste dočetli, až sem, tak ta omáčka asi není zas až tak špatná a to mě připomnělo, že rád a myslím, že dobře vařím, takže omáčky mi jdou dobře, to už vím – ne nechlubím se, jen konstatuju – ne každý totiž umí psát dobré omáčky, taková dobrá omáčka je v dnešní době umění uvařit .) .  A co – je dobré se pochválit ne? – ….  a tak se chválím .. sem totiž začínající omáčkový bloger .)))
Blog o Blogu bych mohl zakončit tím, že zde budu rád popisovat různé akce, různé mé zkušenosti a třeba i nějaký ten backstage z focení nebo filmování – on to svým způsobem takový deníček je, ale nebudeme mu tak říkat, myslím si, že blog si to nezaslouží, anebo deníček si nezaslouží, abychom mu říkali Blog?? – tak Vám nevím, co myslíte?

Leave a reply

Your email address will not be published.